Drodzy uczestnicy i sympatycy Bieszczadzkich Dni Psychiatrycznych!

Arłamów jest gotowy na Wasz przyjazd. Konferencja zapowiada się bardzo ciekawie, odbędzie się w tradycyjnej formie „na żywo”. Udział potwierdzili wybitni wykładowcy z wielu ośrodków psychiatrycznych pod Przewodnictwem Prof. Andrzeja Czernikiewicza . Będzie omawiany wpływ pandemii na zdrowie psychiczne w wielu aspektach, poruszane będą tematy z zakresu prawa medycznego, psychogeriatrii, reformy opieki psychiatrycznej dzieci i młodzieży oraz dorosłych (Debata z udziałem  Prof. Małgorzaty Janas Kozik-koordynatora ds reformy psychiatrii dziecięcej oraz Dyr.Tomasza Rowińskiego) , zagadnienia farmakoterapii, psychiatrii w filmie, medycyny katastrof, ekopsychiatrii, seksuologii, uzależnień i inne. Szczegóły  dostępne w zakładce Program.

Kontynuujemy zapoczątkowany w ub.roku temat Psychopasji czyli „Psychiatrzy i ich pasje”. Zachęcamy do zgłaszania swoich tematów. Podobnie jak rok temu w świat z pogranicza  sztuki i szaleństwa wprowadzą nas Państwo Parnowscy. Sesja przyniosła wiele radości.

Nie zabraknie czasu na spotkania w gronie przyjaciół zgodnie z  zasadami bezpieczeństwa przy ognisku z dobrą piosenką turystyczną i szantami prosto z bieszczadzkich szlaków i znad Soliny.

Podsumowanie konferencji uświetni jeden z najciekawszych aktualnie zespołów bluesowych Simple Music Team -zdobywca nagrody Werbel 2018. Będzie też okazja do poznania barwnej historii Arłamowa.

Wykorzystując świetną bazę sportową przeprowadzimy kolejne Mistrzostwa Polski Lekarzy Psychiatrów w Tenisie Ziemnym.

Ostatniego dnia wyruszymy na piękne Połoniny Arłamowskie by porozciągać się pod okiem instruktora na łonie natury.

Zapraszamy!! Będzie się działo!! Mamy ostatnie wolne miejsca.