Noclegi:

Nowy hotel ARŁAMÓW powstał od podstaw, jako niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym. Obiekt posiada 213 pokoi, w tym 197 pokoi 2 osobowych (w tym pokoje przystosowane do pobytów osób niepełnosprawnych) oraz 16 apartamentów, w tym 2 apartamenty prezydenckie: jedno oraz dwu poziomowy. Z każdego pokoju roztacza się widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego. Przy dobrej widoczności z pokoi można zobaczyć przepiękną panoramę Bieszczad Wysokich.

Zlokalizowana kilkaset metrów od hotelu Rezydencja to dawny hotel „Arłamów” Urzędu Rady Ministrów, który został wybudowany w latach 60-tych XX wieku jako zamknięty i utajniony ośrodek rządowy. Z ośrodka korzystali jedynie przedstawiciele najwyższych władz PRL oraz ich goście.

Obecnie stary „Arłamów” po gruntownym remoncie i modernizacji otrzymał nazwę „Rezydencja” i jest ogólnie dostępny dla odwiedzających go Gości. W jego skład, oprócz komfortowych pokoi i apartamentów, wchodzi restauracja à la carte, sala klubowa, bar, sala konferencyjna.

Volfcamp Kwaszenina